Samsung rozšířil distribuční kontrakt s AT Computers na B2B

AT Computers, broadline distributor, oznámil posílení spolupráce se společností Samsung Electronics. ATC je tak v České republice třetím distributorem, který nabídne produkty Samsung korporátním klientům a pro B2B projekty.AT Computers B2B partnerem SamsunguAT Computers se po rozšíření dohody stává autorizovaným distributorem společnosti Samsung Electronics i pro firemní oblast. Distributor nyní v České republice nabízí kompletní portfolio produktů Samsung (mobily, spotřební elektroniku nebo domácí spotřebiče).

Nabídka je určena pouze korporátní klientele a na B2B projekty, nikoli na běžný koncový prodej. Podle vyjádření distributora portfolio B2B zahrnuje všechny produkty zkačky Samsung.

Pro koncové spotřebitele je určena stávající část produktů – například notebooky, monitory, laserové tiskárny, multifunkční zařízení, pevné disky a optické mechaniky.

Produkty Samsung Electronics patří mezi nejoblíbenější, proto jsme rádi, že naše spolupráce s touto značkou dostává nový rozměr,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Produktovým manažerem značky je Pavel Gluc, kontakt na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

V České republice mají kontrakt na distribuci produktů Samsung pro B2B uzavřeny také společnosti Asbis CZ a Penta CZ.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře