SafeVision, divize skupiny EET, evropským distributorem monitorovacích systémů Sony

SafeVision,divize skupiny EET zabývající se monitorovacími systémy a působící také v ČR, se stala novým evropským distributorem společnosti Sony.

SafeVision, divize skupiny EET, evropským distributorem monitorovacích systémů SonySafeVision, divize skupiny EET, evropským distributorem monitorovacích systémů SonySpolečnost Sony se rozhodla jmenovat SafeVision divizi skupiny EET svým novým distributorem pro Evropu.

Lokálně má EET Česká Republika zalistováno na 169 produktů pro monitorovací systémy. V nabídce naleznete analogové kamery, IP kamery, produkty pro housing, nahrávání, síť, konvertory, software a další příslušenství.

Obchodní manažer Sony Bjørn Admeus pochválil odhodlanost a tah na branku EET v oblasti monitorovací techniky. V tiskovém oznámení k uzavření kontraktu uvedl: „I přes náročné podmínky na trhu v průběhu let 2009/2010, EET Group/SafeVision zaznamenala zajímavý růst obchodu v oblasti IP kamerových systémů. V EET Group/SafeVision vidíme velký potenciál, protože i díky jejich velmi dobré finanční situaci jsou schopni naplnit svůj ambiciózní obchodní plán. Proto spolupráce s EET Group/SafeVision velmi dobře zapadá do strategie růstu na IP trhu společnosti Sony. Nová řada Sony HD megapixel. kamer společně se softwarovou podporou, View-DR low-light a Auto Back Focus (ABF) skvěle koresponduje s nabídkou EET.

SafeVision roste na trhu dohledových systémů

EET Group založila specializovanou divizi SafeVision zabývající se monitorovacími systémy v roce 2009 s cílem stát se jedním z vedoucích distributorů monitorovacích systémů v Evropě.

Pracovali jsme velmi tvrdě na vytvoření potřebných základů pro růst divize SafeVision. V průběhu uplynulých dvanácti až osmnácti měsíců jsme rozšířili portfolio nabízených produktů, získali nové značky do zastoupení a celkově posílili naši organizaci. Jsme velmi hrdí na to, že si společnost Sony všimla našeho úsilí a rozhodla se stát se součástí obchodních plánů společnosti SafeVision,“ uvedl CEO EET Group John Thomas v tiskové zprávě.

Více se o aktuální nabídce i jednotlivých produktech dozvíte přímo v e-shopu EET nebo na webu společnosti Sony.

Dohledové systémy Sony mají v nabídce také společnosti Koukaam, Escad trade a Elvia.

Zdroj: EET Česká Republika, ChannelWorldKomentáře