S ChannelWorldem ZDARMA na CeBIT (aktualizováno)

(akce ukončena 1. 3. 2010) CeBIT, nejvýznamnější evropský veletrh digitálního průmyslu, se letos koná v termínu 2. až 6. 3. a ChannelWorld má pro vás exkluzivní nabídku volných vstupenek - nyní dokonce na dva dny veletrhu. Co vás na akci čeká a jak volné vstupy získáte?Logo mezinárodního veletrhu CeBIT 2010Veletržní správa Deutsche Messe AG organizuje na jaře v Hannoveru veletrh CeBIT již od roku 1986. Letošní ročník nese v podtitulu název „Push your Business“. Na výstavě výrobci z celého světa představí produktové novinky pro nadcházející rok a navštívit můžete také doprovodný kongres zaměřený na řešení informačního a komunikačního průmyslu pro různé oblasti práce a života.

Ke stěžejním výstavním oblastem veletrhu CeBIT 2010 patří vedle hlavního tématu „Connected Worlds“ výstavní oblasti Business IT, Green IT, Internet & Mobile Solutions, Webciety, Destination ITS, TeleHealth, Security, Banking & Finance, Communications, ICT Infrastructure a Planet Reseller.

Planet Reseller je sekce věnovaná obchodu v oblasti ICT, kde se setkávají distributoři, výrobci, reselleři a představitelé oborových asociací. V loňském ročníku zavítalo do této sekce s registrovaným přístupem 82 tisíc návštěvníků, kteří shlédli prezentace 170 výrobců. Mediálním partnerem letošního ročníku se stal ChanneWorld.

Jak na CeBIT zadarmo?

Jako mediální partneři akce jsme pro vás ve spolupráci s Deutsche Messe AG připravili možnost získat jednodenní vstupenku na CeBIT v hodnotě 880 korun zdarma.

Aktualizováno 15. 1. 2009: Vstupenky můžete nyní získat dvě a ušetřit tak 1 760 korun.

Abyste je mohli získat, registrujte se nejprve na webu ChannelWorldu. Registrace slouží pro ověření vašeho statusu jako majitele či zaměstnance firmy podnikající v oblasti ICT. Na uvedený e-mail vám následně (do 24h) přijde link a kód pro vyzvednutí vstupenky na stránkách CeBIT. Nabídka platí pro prvních 300 registrovaných, o ukončení akce vás budeme informovat přímo zde.

V případě, že již jste registrovaným čtenářem ChannelWorldu, zašlete e-mail na adresu ChannelWorld@idg.cz a do předmětu napište „Chci vstupenku na CeBIT".

Další informace o veletrhu CeBIT jsou k dispozici na internetové adrese www.cebit.com. Podrobné informace o možnostech dopravy a cenách lístků najde v našem přehledu partnerských akcí a seminářů na kartě CeBIT 2010.Komentáře