Prysm, výrobce velkých displejů si pro ČR a SR vybral Nowatron

Společnost Prysm podepsala distribuční kontrakt s 19 distributory napříč zeměmi regionu EMEA. Na lokální trhy přináší ojedinělý produkt.

Prysm, výrobce velkých displejů si pro ČR a SR vybral NowatronNowatron Elektronik autorizovaným distributorem Prysm v ČR a SRVýrobce velkých LPD (laser phosphor display) obrazovek, společnost Prysm, se rozhodla expandovat v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Asie).

V České republice a na Slovensku kontrakt na kompletní portfolio získala jako jediná společnost Nowatron Elektronik. Distributor smlouvou získává přístup k promo akcím, a poskytuje předprodejní, prodejní i technickou podporu pro video-stěnu TD1.

Prysm jako jediný výrobce na světě vyrábí panely, na něž obraz vykresluje laser. Obrazovky tak dosahují vysoké svítivosti. Technologie navíc umožňuje vytvářet panely libovolné velikosti a hodí se tak pro různé aplikace od reklamních ploch po informační obrazovky, apod.

Kontakty na distributora naleznete ve vyhledávači (nejprve se přihlaste).

Expanze napříč Evropou

Mezi dalšími jmenovanými společnostmi jsou A+K / BIS v Beneluxu, Astel Elek. v Turecku, Avitech v Rumunsku, Crambo ve Španělsku, Display Systems v Norsku, Elemaint v Itálii, GTC v Portugalsku, ICT v Neměcku, Leater AV Distribution na Ukrajině, MediaDist ve Švýcarsku, Media One Systems v Jižní Africe, Mikropo Vizuáltechnika v Maďarsku, Netkom Distribution v Dánsku, Polymedia v Rusku, PSCo ve Velké Británii a Irsku, Telmaco v Řecku, TSB Events v Polsku a Virtua v Chorvatsku.

Každý z těchto distributorů je na svém trhu dobře zavedený a dokáže poskytovat výbornou podporu zákazníkům včetně tréninku, což nám umožňuje naši lokální přítomnost…Tato partnerství jsou klíčem ke splnění poptávky napříč regionem EMEA,“ uvedl v prohlášení Steve Scorse, viceprezident společnosti Prysm v EMEA.

Další informace o společnosti Prysm a jejích produktech naleznete zde.

Zdroj: Prysm, ChannelWorldKomentáře