Programové vybavení Witness ve výhradní distribuci Dynamic Future

Společnosti Dynamic Future, poskytovatel logistického poradenství, a Humusoft, dodavatel přístrojového a programového vybavení, se dohodly na výměně resellerských pozic pro prodej software Witness společnosti Lanner Group.

Programové vybavení Witness ve výhradní distribuci Dynamic FutureProgramové vybavení Witness ve výhradní distribuci Dynamic FutureOd 1. 7. 2011 se výhradním distributorem softwarového nástroje Witness pro simulaci podnikových procesů stává společnost Dynamic Future v České republice i na Slovensku. S dodávkami softwaru britského výrobce Lanner Group má již 15 let zkušeností pro konzultační projekty v oblasti optimalizace a zlepšování podnikových procesů.

Společnost Humusoft zůstane sub-resellerem společnosti Dynamic Future v ČR a SR.

Witness je osvědčený nástroj v mnoha odvětvích průmyslu, který umožňuje významným společnostem u nás i ve světě zvyšovat svou produktivitu, výkon a ziskovost. Vzhledem k tomu, že se společností Dynamic Future spolupracujeme již mnoho let, jsme přesvědčeni, že rozvoj využití programu Witness v našem regionu jsme předali do těch správných rukou,“ uvedl Jan Daněk, ředitel společnosti Humusoft, v tiskovém oznámení.

Jan Šlajer, jednatel společnosti Dynamic Future, ke změně autorizovaného distributora doplnil, že k distribuci budou schopni díky svým zkušenostem poskytovat další služby pro efektivní nasazení programu Witness. Společnost disponuje týmem analytiků, designerů a projektových manažerů.

Pro více informací i o produktu můžete kontaktovat Annu Kalinovou (+420 284 689 802, anna.kalinova@dynfut.cz ) ze společnosti Dynamic Future.

Zdroj:Humusoft, Dynamic FutureKomentáře