Produkty PNY v autorizované distribuci AT Computers

Broadline distributor AT Computers se stal autorizovaným distributorem vybraných produktů značky PNY. Jakou část portfolia naleznete v nabídce ATC?

Produkty PNY v autorizované distribuci AT ComputersProdukty PNY v autorizované distribuci AT ComputersNa českém a slovenském trhu bude AT Computers nabízet profesionální grafické karty Quadro a řešení a HCP (high performance computing) systémy Tesla.

PNY se specializuje na výrobu a dodávky grafických karet, paměťových modulů, flash karet, USB flash disků a SSD disků.

ATC v prohlášení uvedlo, že PNY svým zákazníkům nabízí kvalitní servis, tříletou záruční dobu a unikátní předprodejní i poprodejní podporu. Podle informací na webu PNY v prvních dvanácti měsících záruční doby reklamaci spravuje distributor.

PNY je zavedenou značkou, která je na trhu dlouho, ale přesto dokáže neustále sledovat nejnovější trendy a přinášet na trh chytrá řešení a kvalitní produkty. Jsme rádi, že je můžeme nabízet prostřednictvím našich distribučních kanálů,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Produktovým manažerem značky PNY u AT Computers je Tomáš Pauke. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech naleznete také na webu PNY.

Autorizovaným distributorem pro český a slovenský trh je také Tech Data. Status VAR drží 100Mega Distribution.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře