Připravili jsme tištěný speciál ChannelWorld 2010/3. Jak ho získat zdarma?

Vážení čtenáři, v posledních týdnech jsme pro vás intenzivně zpracovávali další tištěný speciál ChannelWorldu, který vyjde 24. 9. 2010. Využijte jedinečné příležitosti, získat ho zdarma přímo na váš stůl. Jaké exkluzivní informace speciál nabídne a jak se můžete registrovat pro jeho odběr?Zářijový ChannelWorld míří na vaše stoly.V zářijovém speciálu najdete vyhlášení ankety ChannelWorld Awards 2010, ve které můžete jako prodejci, dodavatelé služeb a profesionálové v oblasti distribučního trhu ohodnotit svou letošní spolupráci s distributory a výrobci na českém a slovenském trhu. Anketu odstartujeme na tomto webu už 10. 10. 2010 a do stejného data budeme sbírat vaše nominace do jednotlivých kategorií. Na jejich vyhlášení si ale počkejte až do tištěného speciálu.

Přehled partnerských věrnostních a motivačních programů vám pomůže s orientací v nabídce vašich obchodních partnerů a možná i se získáním další obchodní, marketingové i technické podpory. Několik programů jsme pro vás zpracovali podrobněji a k dispozici jsou i potřebné kontakty.

Studie GfK vás tentokrát seznámí vývojem prodejů multifunkčních zařízení na českém trhu. Podrobněji jsme pak prozkoumali nabídku výrobců OKI a Canon.

Polovina náhodně vybraných čtenářů najde ve speciálu přibalený „bloček“, který představuje výhody 3LCD technologie v projektorech. V samostatném článku uvnitř čísla se na ně zaměřil Roman Vejražka z Esponu.

Diskusní setkání u kulatého stolu s Markem Šalandou se tentokrát zaměřilo na téma trendů ve vybavování datových center. Z oblasti data storage nám debata přirozenou cestou utekla do stále diskutovanějšího cloud computingu. Půjde o konec tradičního byznysu resellerů, nebo o novou příležitost? Co si myslí zástupci Dellu, Microsoftu, nebo HP? Jaký je názor distributorů a samotných resellerů?

Do souboje IT Gladiátorů, na který poutá i zářijová obálka, tentokrát přišly těžké váhy. Zda má lepší nabídku pro partnery D-Link nebo Zyxel rozhodněte sami po přečtení souboje Aleše Pícla a Martina Bratičáka.

V sekci pro value added resellery jsme pro vás připravili profil firmy Eaton, který vás seznámí s její aktuální nabídkou pro partnery.

Pro velký ohlas našeho diskusního setkání na téma příležitostí pro IT ve vzdělávání, jsme pro vás připravili přehled podpory ze strany výrobců, který vám pomůže uspět v tendrech na IT v českých školách.

Registrujte se k odběru

Kromě dalšího rozvoje obsahu prošel v letošním roce ChannelWorld i jinou úspěšnou proměnou. Zatímco v loňském roce vycházel jako speciální příloha jediného čtrnáctideníku pro IT profesionály, časopisu Computerworld, v roce letošním už jde pouze o samostatný speciál webu ChannelWorld. Zájemci z řad předplatitelů Computerworldu mohou ChannelWorld získat, podobně jako ostatní čtenáři, prostřednictvím registrace na tomto webu.

Aktuální tištěný speciál získáte při registraci do 23. 9. 2010!

Uzavřená sekce webu ChannelWorld (pod registrací) je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, upozorňujeme, že můžeme vaši registraci odmítnout.

Zářijový speciál vychází v počtu 8 000 kusů a část volného nákladu vám tak opět nabídneme jako dárek přímo na nejvýznamnějších partnerských setkáních tohoto podzimu. Už příští týden se desítky kusů objeví na bezpečnostní konferenci DNS. Ukázkové čísla najdete i na konferenci vydavatelství IDG s názvem ICT ve zdravotnictví, která letos probíhá pod záštitou švédského velvyslanectví a dalších významných partnerů. Nevynecháme  ani Top IT, což je setkání obchodních partnerů firmy 100Mega Distribution. Spolu s IDG TV se aktivně zapojíme do setkání Eset partnerů. Slovenští čtenáři mohou získat ChannelWorld jako dárek na Produktovém dni společnosti Asbis SK. V říjnu se pak chystáme na tradiční setkání v Čejkovicích distributora SWS a už v příštím týdnu vás budeme informovat o dalších příležitostech ke společnému setkání.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, o čem si chcete přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".Komentáře