Připravili jsme tištěný speciál ChannelWorld 2010/1

V posledních týdnech jsme pro vás intenzivně zpracovávali další tištěný speciál ChannelWorldu, který vyjde 26. 3. 2010. Využijte jedinečné příležitosti, získat ho zdarma přímo na váš stůl. Jaké exkluzivní informace speciál nabídne a jak se můžete registrovat pro jeho odběr?ChannelWorld 2010/01První letošní tištěný speciál ChannelWorldu přináší hned několik nových obsahových formátů, podrobné výsledky vašeho hlasování pro IT a VAD distributory roku 2009 a opět řadu obchodních příležitostí pro rozvoj vašeho byznysu.

Na jaká témata se můžete těšit?

IT Distributor roku a IT VAD roku 2009
Nejpodrobnější výsledky 3. ročníku ankety a průzkumu trhu, doplněné exkluzivními rozhovory s vítězi ankety.

PC českých a slovenských distributorů
Trh s desktopy zažil v loňském roce další propad, ale tuzemští výrobci se mu snaží čelit výrobou atraktivnějších modelů. Jak si vedly jednotlivé značky na trhu a jaké novinky chystají v roce 2010?

Trh s PC podle GfK
Studie českého trhu PC z dílny přední analytické společnosti GfK Czech.

IT GLADIÁTOŘI: Originální nebo alternativní? Prodej spotřebního materiálu do tiskáren
Kolem originálních a alternativních náplní do tiskáren panuje celá řada mýtů, stejně jako tvrdý konkurenční boj. Zástupci obou stran vám ve vzájemném duelu vysvětlí, kterou cestou se vydat.

Diskuzní setkání na téma obchodní příležitosti v oblasti vzdělávání
Marek Šalanda, dlouholetý novinář, první šéfredaktor časopisů Reseller Magazine a Computer Business, nyní vrcholový manažer v distribuční společnosti, hledá u jednoho stolu společně s resellery, distributory a výrobci obchodní příležitosti pro ICT v oblasti vzdělávání.

Zavádění a přeprodej podnikového softwaru
Na českém trhu působí řada výrobců softwaru pro podniky, kteří hledají implementační, ale i prodejní partnery. Jedná se o zajímavý způsob jak rozšířit podnikání nebo jednoduše vydělat poskytnutím reference. S kým a za jakých podmínek můžete spolupracovat?

Jako prodejci, dodavatelé služeb a profesionálové v prodejním kanálu ICT a CE v České a Slovenské republice, můžete i tento speciál získat zdarma. Stačí k tomu registrace na webu ChannelWorldu, kterou musíte provést do 22. 3. 2010.

Exkluzivní obsah a emancipace

Kromě dalšího rozvoje obsahu prošel v letošním roce ChannelWorld i jinou úspěšnou proměnou. Zatímco v loňském roce vycházel jako speciální příloha jediného čtrnáctideníku pro IT profesionály, časopisu Computerworld, v roce letošním už jde pouze o samostatný speciál webu ChannelWorld. Zájemci z řad předplatitelů Computerworldu mohou ChannelWorld získat, podobně jako ostatní čtenáři, prostřednictvím registrace na tomto webu.

I přes osamostatnění jsme díky novým registrovaným zájemcům nemuseli výrazně klesat s nákladem. Březnový speciál vyjde v počtu 9 000 kusů a část volného nákladu vám tak opět nabídneme jako dárek přímo na nejvýznamnějších partnerských setkáních tohoto jara.

Emancipace, ale neznamená úplné odloučení od Computerworldu, který je mezi resellery, VAR, systémovými integrátory a ISP velmi oblíbený. I nadále bude v tomto čtrnáctideníku vycházet jednou měsíčně rubrika Channel, která shrnuje to nejzajímavější z distribučního trhu v uplynulém měsíci. Computerworld si můžete objednat na webu IDG.cz.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás o čem si chcete přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".Komentáře