Přijďte na eD World

Společnost eD system Czech, jednička v české a slovenské distribuci, uspořádá dne 6. 10. 2009 tradiční podzimní setkání se svými partnery pod názvem eD World. Co všechno na vás čeká v pražském hotelu Clarion?Jarní akce distributora eD system Czech přilákala téměř 700 partnerů, překoná ji ta podzimní?Možnost seznámit se s podzimními produktovými novinkami nejvýznamnějších výrobců na českém trhu a s plány největšího tuzemského distributora mají všichni registrovaní reselleři eD system Czech na partnerské konferenci eD World, která se uskuteční 6. 10. 2009. Místem konání je opět Clarion Congress Hotel Prague (Náměstí OSN, Freyova ulice 33, 190 00 Praha 9, www.cchp.cz), který pro vás bude otevřen od 8:00 do 18:00 hodin.

Své produkty formou výstavy představí celkem 34 výrobců a prostory moderního hotelu nabídnou také několik sálů, kde vás zástupci jednotlivých producentů seznámí se svou strategií v prodejním kanále. Kromě zajímavosti ze světa výpočetní techniky a spotřební elektroniky si z přednášek můžete odnést i některou z cen z bohaté tomboly.

Hlavní cenou v soutěži pro návštěvníky bude tentokrát adrenalinový zážitek v hodnotě 50 tisíc korun.

Konferenci můžete využít nejen k setkání se zástupci vystavujících společnosti, ale i s obchodníky distributora. eD system Czech připravil možnost domluvit si s nimi schůzku pomocí registračního formuláře. Svou registraci můžete provést na stránkách www.edsystem.cz, případně na e-mailu rfusova@edsystem.cz.

Pokud nevíte, co vás na takové konferenci čeká, můžete shlédnout video IDG TV z jarního setkání eD expo, které jsme pro vás připravili na ChannelWorldu. K vaší pozornosti doporučujeme také rozhovor s Robertem Growkou, generálním ředitelem eD system Czech.Komentáře