Pozvánka na Tech Data Forum 2010

Tech Data Distribution pořádá již třináctý ročník setkání výrobců, prodejních partnerů a zástupců distributora pod názvem Tech Data Forum 2010. Akce se letos stěhuje do populárního konferenčního prostoru hotelu Diplomat. Co vás čeká a jak se zaregistrovat?Tech Data Forum potřinácté.Především přání vystavovatelů ovlivnilo výběr místa konání letošního Tech Data Fóra. Veletržní palác pražského výstaviště a loňské prostory Rajské budovy VŠE střídá konferenční hotel Diplomat, který 18. 2. 2010 přivítá desítky vystavovatelů a stovky návštěvníků z řad resellerů a dodavatelů služeb.

Organizátoři vyšli vstříc postřehům a přáním účastníků dřívějších ročníků i co se týče délky akce. Letošní Tech Data Forum proto bude stejně jako loni jednodenní.

Setkání na Tech Data Foru

A kdo se vám na partnerském setkání Tech Daty představí? S přednáškami a výstavou aktuálních produktových novinek nebudou chybět například společnosti Adobe, Cisco, D-Link, Epson, HP, IBM, Intel, LG a mnozí další. Celkem je potvrzeno 33 výrobců.

Se zástupci vystavujících společností i samotného distributora si i letos můžete domluvit pracovní schůzku přímo na místě. Svou návštěvu tedy nemusíte zaměřit pouze informačně, ale také obchodně.

Pro více informací a kompletní přehled vystavovatelů zamiřte na webové stránky Tech Data Forum, přímý link pro vaši registraci na akci najdete zde.

Ke shlédnutí doporučujeme také video z loňského ročníku.Komentáře