Podnikové komunikační systémy Avaya v distribuci Avnetu

Společnost Avnet, distributor informačních technologií a služeb, se stala distributorem produktů společnosti Avaya. Nově tak nabízí hlasová řešení jak pro enterprise segment, tak i pro malé a střední podnikání.Avnet distributorem podnikových komunikačních systémů AvayaAvaya přišla o distributora poté, co se RRC rohodlo ukončil spolupráci se všemi výrobci síťových řešení. Nově jmenovaným distributorem se stal Avnet.

Do nabídky zařadí produkty z rodiny Avaya Aura a Avaya IP Office, ale také síťové produkty Nortel, dnes nazývané Avaya Data.

Avnet také získal v České republice výhradní distribuci na produkty Integral Enterprise a Integral 5E easy, které spadají do hlasových řešení Avaya Tenovis.

Zároveň s tímto kontraktem nastupují do společnosti Avnet na pozici Avaya key account Roman Novák a na pozici technical specialist David Bicera.

Zkušenosti Avnet převezme od jiných poboček

Avaya obecně je jedním z pilířů nadnárodní společnosti Avnet TS a pobočka v České republice se tak zařadila po bok poboček v dalších zemích, kde toto zastoupení již funguje.

Jako zásadní výhodu české pobočky Avnet uvádí využívání osvědčených centralizovaných nákupů skrze Avnet UK, kde také sídlí jeden z nevětších skladů tohoto výrobce. Průměrná hodnota zboží Avaya ve skladech v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) činí přes 3 miliony dolarů.

Další výhodou je nepřetržitá spolupráce se zkušenými kolegy v zahraničí. Know-how těchto on-line specialistů využíváme pro ještě lepší a profesionálnější podporu našich obchodních partnerů,“ uvedl v tiskovém oznámení David Bicera.

Školicí středisko společnosti Avnet také rozšíří nabídku školení Avaya a profesních certifikací a Pearson VUE.

Kontakty na Romana Nováka a Davida Biceru naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: Avnet, ChannelWorldKomentáře