Partnerských setkání AT Computers se letos zúčastnilo 1491 resellerů

Broadline distributor AT Computers hlásí 14% nárůst účasti na svých partnerských setkáních.Partnerských setkání AT Computers se letos zúčastnilo 1491 resellerůNěkterý z workshopů, seminářů nebo partnerských setkání společnosti AT Computers navštívilo v letošním roce doposud 1 491 resellerů.

Podle prohlášení společnosti se putovní ATC RoadShow po devíti českých a slovenských městech zúčastnilo celkem 690 resellerů, což je o 14 % více než v roce 2010. Rostoucí trend údajně trvá již několikátým rokem v řadě.

Tohoto trendu si velmi vážíme. Častá setkání na formální i neformální úrovni jsou jedním z klíčových pilířů naší obchodní strategie. Pro nás jsou informace přímo od našich nejbližších partnerů rozhodující, proto se neustále snažíme vycházet vstříc jejich potřebám a informovat je o všem, co je u AT Computers či ICT dodavatelů nového,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti.

Distributor letos uspořádal také řadu dvoudenních setkání v ČR i na Slovensku. V souhrnných číslech navštívilo letošní školení AT Computers 1 987 hostů, z toho 1 491 resellerů.

Zdroj: AT ComputersKomentáře