Partnerské setkání SWS v Čejkovicích již za týden

Broadline distributor, společnost SWS, pořádá 22. setkání obchodních partnerů tradičně na zámku v Čejkovicích u Hodonína. Co na návštěvníky tentokrát čeká také v Dellkovicích?Partnerské setkání SWS v Čejkovicích již za týdenObchodní partneři SWS se mohou zúčastnit řady přednášek  tří desítek výrobců, které budou probíhat celý den ve třech sálech a na nádvoří zámku. 22. setkání se koná 14. 4.2011 tradičně na Zámku Čejkovice.

Mezi přednášejícími výrobci vystoupí zástupci APC, Avast, AVG, Belkin, BenQ, Brother, Canon, Corel, Dell, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Kaspersky, Kerio, Kingston, Kodak, Konica Minolta, LG, Microsoft, MSI, Netgear, Lenovo, LevelOne, Lexmark, Oki, Philips, Sony, Symantec, ZyXel.

Po přednáškách mohou partneři navštívit workshop v místní Sokolovně a Orlovně. Generální partner - Dell a hlavní partneři - AVG, Kerio a Symantec budou mít navíc po celé odpoledne workshop ve stanech na nádvoří zámku.

Dellkovice v Čejkovicích

Dell začíná slavit tři roky vzniku partnerského programu a nejen při této příležitosti přichystal také celodenní program s dalšími partnery na nádvoří "Dellkovického" zámku. Od desíti hodin na návštěvníky čekají prezentace na klientské a domácí produkty Zábava, hry a soutěže, ale také tombola o notebook za 35 tis. Kč a desítky dalších cen.

Sami jsme již zvědaví co po kmeni Dellaware, válce s krizí, DellTreku, Dellkovickém casinu a DreamTeamu přijde letos. Videopozvánku a videa z předchozích ročníků naleznete zde.

Partneři, kteří se zúčastní alespoň deseti přednášek, budou odměněni dvěma víny.

Večer je pro účastníky připraven raut, koncert skupiny Hamleti, ohňostroj, prohlídka Templářských sklepů, cimbálová muzika a další soutěže.

Zdroj: ChannelWorld, DellKomentáře