Partnerská setkání AT Computers ve stylu kabaretní show přilákala 1233 účastníků

AT Computers, jeden z hlavních distributorů na českém a slovenském trhu, uspořádala od září šest setkání se svými obchodními partnery z řad resellerů a výrobců. Byli jste jeden z 1 233 účastníků?Partnerská setkání AT Computers ve stylu kabaretní show přilákala 1233 účastníkůCyklus workshopů a přednášek AT Computers přilákal v průběhu uplynulých tří měsíců 1 233 lidí, z toho 764 resellerů. Pravidelné podzimní setkání s prodejci a výrobci letos neslo podtitul AT Computers Cabaret Show. Program každé ze šesti akcí byl koncipován jako kabaretní show, jež začala už v průběhu dopoledne a oživila tak i přednášky jednotlivých výrobců nebo zástupců AT Computers.

Večery pak zástupcům partnerských společností zpestřila vystoupení a zábavný program. Každá akce obsahovala přes 25 odborných prezentací a řadu výstavek zboží.

Nejen kabaretní zábava

Pořádáme setkání v podobném rozsahu už osmý rok a velmi nás těší, že je o ně mezi vendory i resellery stále zájem. Bereme podzimní workshopy jako skvělou příležitost, jak se dozvědět o nejnovějších produktech i trendech, pobavit se, aProjekt AT Computers Cabaret Show odstartoval na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenské Podbanské. le především diskutovat tváří v tvář se svými obchodními partnery a zjistit, co je trápí a jaké jsou jejich představy o naší vzájemné spolupráci,“ uvedl v tiskové zprávě marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Projekt AT Computers Cabaret Show odstartoval na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenské Podbanské.

Snažíme se, aby naše setkání nebyla jen čistě obchodní a oficiální záležitostí, ale aby partnery zároveň bavila,“ doplňuje Martin Wanke, který akce zároveň moderoval.

Zdroj: AT ComputersKomentáře