Partneři mohou nabízet nové služby HP pro datová centra

HP oznámilo zavedení nových služeb pro firemní zákazníky a jejich datová centra. Služby mohou v plném rozsahu nabízet také partneři výrobce. Seznamte se s podrobnostmi.HP oznámilo zavedení nových služeb pro firemní zákazníky a jejich datová centra. Nabízet je mohou také partneři.Nové služby jsou určené pro malá a středně velká datová centra. Podle HP urychlují návratnost investic a zjednodušují správu prostředí s produkty různých výrobců. Výrobce také zákazníkům slibuje snížení nákladů, větší flexibilitu IT, stejně jako možnost využít nové modely poskytování služeb jako například virtualizaci a cloud computing.

HP tyto služby nabízí v plném rozsahu prostřednictvím svých partnerů. Jedinou podmínkou je, aby byl partner autorizovaným prodejním partnerem HP, nejlépe se servisní specializací, a byl na prodej těchto služeb proškolen,“ uvedl výrobce pro ChannelWorld.

Podrobnosti k jednotlivým službám najdete přímo na webu Hewlett-Packard. Na ChannelWorldu vám přinášíme jejich stručný popis převzatý z tiskového oznámení:

Spolehlivost a efektivita

Služby HP Multivendor Support Services (MVSS) pomáhají klientům zvyšovat úroveň služeb a omezit komplikovanost i náklady na správu heterogenních technologických prostředí. HP zjednodušuje podporu jednou integrovanou dohodou o službě, na jejímž základě zajistí správu kontraktů se všemi dodavateli, zodpovědnost za plnění dohod o úrovni služby a měřitelné cíle.

HP Insight Remote Support poskytuje rychlejší řešení problémů, které zkracuje dobu mimo provoz a zmírňuje rizika prostřednictvím nepřetržitého vzdáleného monitorování, diagnostiky a prevence problémů. Kromě celé řady vlastních serverů a úložných zařízení podporuje HP také vybrané servery IBM a Dell, Sun Solaris na serverech HP ProLiant a sítě IP telefonie Cisco.

HP Active Chat nabízí rychlejší řešení problémů díky pohotovému webovému chatu zaměřeného na vybrané serverové a úložné produkty HP.

HP Data Center Training Symposium pomáhá zvyšovat efektivitu pracovníků prostřednictvím školicího plánu na míru.

Jak ušetřit energii

Další služby jsou zaměřeny na posouzení hodnoty, strukturované pro datová centra s plochou do 460 metrů čtverečních, identifikují příležitosti ke zvýšení výpočetní kapacity spolu se snížením výdajů za energii.

Basic Capacity Analysis for Smaller Footprints Assessment pomůže manažerům efektivněji alokovat zdroje datového centra, protože je vybaví informacemi o kvantitativní výpočetní kapacitě a dostupnosti.

Infrastructure Condition and Capacity Analysis for Smaller Footprints Assessment pomůže klientům identifikovat rizika a potřeby týkající se výpočetní kapacity a pomůže jim pochopit, jaké kroky by měli udělat pro pozitivní změny.

Energy Efficiency Analysis for Smaller Footprints Assessment pomůže klientům zvýšit energetickou efektivitu, snížit náklady a omezit ekologický dopad technologické infrastruktury. Nabídka HP je jedinečná tím, že její technici jsou schopni posoudit celé prostředí – celou infrastrukturu a všechny provozy. Pomohou tak zákazníkům maximalizovat výsledky a minimalizovat rizika.

Zjednodušení nákupu nabídkou přes partnery

HP se dále snaží zjednodušit malým a středně velkým firmám proces nákupu technologických služeb, což by jim mělo pomoci lépe spravovat omezené zdroje a rozvíjet praktickou hodnotu z technologických infrastruktur.

Jednotky HP Units of Service maximalizují návratnost investic do technologií a podporují růst byznysu. HP také zjednodušila obchodním partnerům možnost prodávat služby poskytované společností HP – mají totiž možnost poskytovat konkrétní pracovní kontrakty jako snadno použitelné jednotky služeb HP Care Pack Services. Mezi technologické služby HP, které lze takto nakoupit, patří relokace, integrace, zajištění provozu a služby zdokonalení provozu.

Služby HP Proactive Select Services umožňují klientům přejít na model variabilního rozpočtu s nákupem odborných zdrojů podle potřeby pro řešení vyvíjejících se potřeb. HP svou nabídku 90 služeb nově rozšířila o služby Server Firmware Update Installation Service, Technical Online Seminars, Virtual Tape Library Health Check a LeftHand SAN/iQ Update Service.

Služby jsou k dispozici také přímo u HP. Další informace o službách HP Technology Services pro datová centra najdete na webu výrobce.Komentáře