Partneři IBM mohou využít nové portály s podporou a konfigurátory

Provoz informačního portálu iicat.biz byl ukončen. Partneři IBM však mohou nyní využívat server Systemx.cz a portál Presalesadvisor.com. Jak jsou rozděleny jejich funkce?

Partneři IBM mohou využít nové portály s podporou a konfigurátoryPartneři IBM mohou využít nové portály s podporou a konfigurátoryPartneři IBM mohou využít portál presalesadvisor.com pro předprodejní i prodejní podporu. Obsahuje informace o produktech, porovnání s konkurencí, aktuální akce.

Součástí je také nástroj pro sledování skladových zásob jednotlivých distributorů a on-line konfigurátor.

Konfigurátor Express i ne-Express položek by měl zjednodušit práci a orientaci v serverech System x a low-endových úložištích IBM.

Dostupné zdroje jsou lokalizovány do češtiny.

Původní iicat.biz je nyní přesměrován na Systemx.cz. Server partnerům poskytuje přehled aktualit a novinek, odkazy na stránky s konfigurátory, letáky v češtině a produktové promo akce.

Součástí serveru je i diskuzní fórum s technickou podporou (zatím neobsahuje žádné příspěvky). Registrovaní uživatelé na Systemx.cz mají přístup k dalším partnerským informacím, akcím a událostem.

Pro konkrétní možnosti využití doporučujeme návštěvu obou portálů: Systemx.cz i Presalesadvisor.com. Videonávod k Pre-Sales Advisoru v angličtině naleznete zde.

V případě dalších dotazů ohledně obou portálů můžete kontaktovat Martina Moravce (martinxmoravec@cz.ibm.com).  Avnet také plánuje otevřít webinář s živými ukázkami a vysvětlením nástrojů na těchto serverech.

Zdroj: Avnet TS, ChannelWorldKomentáře