OKsystem spustil školení Cisco a spolupracuje s Comstorem

OKsystem, český dodavatel softwaru a poskytovatel služeb, na konci září otevřel autorizované školicí středisko pro technologie Cisco. V zápětí oznámil úzkou spolupráci globálním distributorem Cisca – společností Comstor, která letos založila svou pobočku v České republice.OKsystem má k dispozici luxusní školící prostory v nové budově na Pankráci.Po několikaměsíčním akreditačním procesu spustila firma OKsystem sérii školení o produktech a řešeních Cisco. Stala se tak po Alef Nula teprve druhým autorizovaným školicím střediskem v České republice a nabízí autorizovaná školení Cisco zaměřená například na oblast budování sítí, jejich správu a optimalizaci nebo zajištění síťové bezpečnosti.

Comstor zahájil svoji činnost na českém trhu v květnu tohoto roku a hledal vhodného partnera pro poskytování podpory obchodním partnerům v oblasti certifikací a autorizovaných školení Cisco. Distributor proto využil nabídku nového autorizovaného střediska a dohodl se na vzájemné spolupráci. Partnery bude na školení posílat právě do OKsystemu.

„OKsystem odděluje své školicí a distribuční aktivity a vychází v oblasti školení z dlouholeté tradice autorizovaného školicího střediska. Jsem přesvědčen, že ze spolupráce OKsystem a Comstor budou profitovat jak resellerské společnosti, tak i koncoví uživatelé Cisco“, uvedl v tiskové zprávě o navázání spolupráce ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka.

„Společnost OKSystem má na Českém trhu tradici ve vysoké kvalitě dodávaných školení a proto jsem upřímně rád, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak silným partnerem. Tato spolupráce nám umožní nabídnout našim partnerům alternativu k dosavadní situaci v oblasti školení na českém trhu“, řekl generální manažer společnosti Comstor Czech Tomáš Jilík.

„Poptávka po certifikovaných specialistech v oblasti počítačových sítí dlouhodobě převyšuje nabídku na trhu a do budoucna podle průzkumů ještě poroste. Jsem proto potěšen, že se díky partnerství společností OKsystem a Comstor zpřístupní certifikované vzdělání ještě širšímu okruhu zájemců než dnes. Rád bych společnostem OKsystem a Comstor popřál hodně spokojených absolventů těchto školení“, řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.

Více informací a kalendář školení v Praze a Brně najdete na stránkách OKsystem. Více informací o novém distributorovi s přidanou hodnotou Comstor si můžete přečíst v rozhovoru s Tomášem Jilíkem.Komentáře