Oki rozšířilo distribuci na ABC Data

Broadline distributor ABC Data oznámil získání autorizované distribuce na celé portfolio produktu Oki v České republice i na Slovensku. Jak se přihlásit do programu u koho objednávat?Oki rozšířilo distribuci na ABC DataS platností od 1. 5. 2011 se společnost ABC Data stala autorizovaným distributorem celého portfolia výrobce tiskových řešení, Oki.

V nabídce tak naleznete multifunkční zařízení, barevné a černobílé tiskárny, jehličkové a řádkové tiskárny, faxy a spotřební materiál.

Při nákupu u ABC Data se nyní můžete zapojovat do všech marketingových akcí Oki, využít prodlouženou tříletou záruku a zařadit se do partnerského programu.

Produktovým manažerem značky v ABC Data je Vladimír Mašek. Kontakty na něj spolu s dalšími informacemi naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste) nebo na webu společnosti ABC Data.

Dalšími autorizovanými distributory produktů Oki v České republice jsou AT Computers, eD system Czech, JVM Computers, Lama Plus (pouze spotřební materiál), SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku můžete poptávat autorizované distributory Asbis SK, ABC Data SK, AT Computers SK, eD system Slovakia, SWS Distribution SK, Tech Data Distribution SK.

Zdroj: ChannelWorld, ABC DataKomentáře