Ohlédnutí za setkáním prodejních kanálů Comfor a Triline

Prezentace dvou desítek výrobců z oboru IT, na dvě stě účastníků z řad výrobců a resellerů a atmosféra moravského venkova, to vše charakterizovalo letní setkání prodejních kanálů Comfor a Triline. Na přelom srpna a září je v Hotelu Medlov připravila společnost AT Computers. Co bylo pro partnery přichystáno tentokrát?OOriginální doprovodný program spojený s moravským vínem, slivovicí, kroji, písněmi a tancem se spolu s přednáškami a workshopy nabitými zvučnými IT značkami projevily na velkém zájmu prodejců a resellerůriginální doprovodný program spojený s moravským vínem, slivovicí, kroji, písněmi a tancem se spolu s přednáškami a workshopy nabitými zajimavými IT značkami projevily na velkém zájmu prodejců a resellerů. Na setkání prodejního kanálu Comfor, které se uskutečnilo 27. a 28. 8., přijelo přes 190 hostů. Čekaly na ně například prezentace značek Acer, Asus, Canon, Microsoft nebo Toshiba.

Setkání výrobců, distributora a resellerů prodejního kanálu Triline se těšilo podobnému zájmu. Proběhlo hned následující týden, ve čtvrtek 3. a v pátek 4.  9. Pořadatelé zde přivítali dvě stovky účastníků. Opět nechyběli výrobci IT. Novinky představily třeba značky Lexmark, HP, OKI, Samsung nebo TomTom.

Společnost AT Computers je největším českým výrobcem PC a předním distributorem výpočetní techniky. Její profil najdete v naší databázi distributorů (nejprve se přihlaste)

Setkání Comfort a TrilineSetkání Comfort a TrilineSetkání Comfort a TrilineKomentáře