OCZ technology rozšířilo distribuci v ČR i SR o Diskus

Diskus se stal autorizovaným distributorem firmy OCZ Technology v České republice i na Slovensku. Jaké produkty naleznete v jeho portfoliu a kterého produktového manažera kontaktovat?OCZ Technology rozšířilo distribuci o DiskusSpolečnost Diskus uzavřela dohodu s OCZ Technology o autorizované distribuci SSD disků, příslušenství a USB flash pamětí. Diskus tak chce posílit svou pozici v oblasti distribuce produktů pro ukládání dat na českém i slovenském trhu.

V portfoliu značky naleznete SSD disky s rozhraním PCI-Express, SATA II, HSDL a USB 3.0. Kromě technologie SSD nabízí OCZ nabízí také komponenty pro výpočetní zařízení a systémy, včetně enterprise třídy produktů pro správu napájení a také řešení pro hraní počítačových her.

V Diskusu má značku na starost produktový manažer Petr Michálek. Kontaktovat jej můžete e-mailem nebo na telefonním čísle, které naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

V České republice jsou autorizovanými distributory OCZ také Abacus Computer, ABC Data a Agem.CZ. Na Slovensku distribuci zajišťují dále ABC Data SK a Agem Computers SK.

Blíže se s produkty můžete seznámit na webových stránkách OCZ Technology.Komentáře