Oceňte své distributory. Hlasování do ankety IT distributor a IT VAD roku 2009 končí

Vážení čtenáři, anketa IT distributor a IT VAD roku 2009/IT distribútor a IT VAD roka 2009 se blíží do svého finále. Své názory na spolupráci s distributory můžete sdělit prostřednictvím online formuláře do konce tohoto víkendu na adrese www.distributorroku.cz. Kde najdete výsledky hlasování?Anketa IT distributor a IT VAD roku 2009 a její slovenská varianta IT distribútor a IT VAD roka 2009 končí tuto neděli 31. 1. 2010. Jejím prostřednictvím mají prodejci, dodavatelé služeb a profesionálové v prodejním kanálu ICT možnost ohodnotit spolupráci s distributory v loňském roce.

Pokud jste tak ještě neučinili, můžete pro své české nebo slovenské distributory hlasovat na stránkách www.distributorroku.cz nebo www.distributorroku.sk. Anketa slouží zároveň jako průzkum trhu, obsahuje totiž otázky na kvalitu služeb distributorů.

V případě kategorie IT distributor roku/IT distribútor roka 2009 pokládáme hlasujícím následující otázky:
- U kterého distributora bývá nejlepší dostupnost zboží?
- Který distributor má podle vás nejlepší e-shop (web) pro váš nákup?
- S obchodníky kterého distributora se vám komunikuje nejlépe?
- Akce kterého distributora navštěvujete nejraději?
- Kdo je podle vás IT distributor roku 2009?

Kategorie IT VAD roku/IT VAD roka 2009 zjišťuje následující přednosti distributorů:

- U kterého distributora s přidanou hodnotou nakupujete nejraději?
- Který distributor s přidanou hodnotou vám poskytuje nejlepší obchodní podporu?
- Který distributor s přidanou hodnotou vám poskytuje nejlepší technickou podporu?
- Kdo je podle vás IT VAD roku 2009?

Pro IT VAD distributory mohou hlasovat pouze ti hlasující, kteří se označí jako prodejci s přidanou hodnotou (VAR).

Kam pro výsledky hlasování?

Výsledky hlasování najdete online na www.ChannelWorld.cz (www.ChannelWorld.sk) 19. 2. 2010 a následně také na ostatních webech rodiny IDG, v časopisech Computerworld, CIO Business World a v Hospodářských novinách (příloha ICT Revue). Nejpodrobnější přehled hlasování pak připravíme do březnového tištěného speciálu ChannelWorldu, kteří obdrží všichni hlasující jako dárek.

V online i tištěné verzi ChannelWorldu bude zveřejněn také přehled vylosovaných výherců, kteří získají desítky cen  od partnerů ankety v celkové hodnotě přes 150 tisíc korun.

Pokud ještě nejste zařazeni do databáze resellerů a VAR, kteří dostávají tištěné speciály ChannelWorldu a máte o ně zájem, registrujte se prosím na našem webu.Komentáře