Nabídněte správu IT za peníze z EU

Rádi byste dodávali služby, které zákazníci ocení a dobře za ně zaplatí? Že je těžká doba na jejich financování? Intel se rozhodl zorganizovat semináře pro čerpání dotací ze strukturálních fondů Evropské Unie. Zváni jste vy i vaši zákazníci.Intel učí partnery a jejich zákazníky jak čerpat finance na ICT z EUIntel se přichází s novou formou podpory svých partnerů a jejich zákazníků. Společně s Asistenčním centrem (součást skupiny ČSOB) uspořádá sérii seminářů, která vás seznámí s možnostmi čerpání zdrojů z EU.

„Některé operační programy Evropské Unie nabízí financování nákupu ICT, a mohly by tak být jedním z mála dnes dostupných zdrojů financí pro partnery i jejich zákazníky z oblasti SMB," vysvětlil záměr Petr Ulvr, Marketing Development Manager společnosti Intel.

V dvouhodinovém programu semináře získáte přehled o dotačních programech na podporu ICT. Představeny budou i konkrétní příklady již schválených projektů. Intel přednášku doplní o prezentaci produktů a služeb vhodných k projektovému financování.

Semináře se konají v těchto termínech:
11. 2. Seminární hotel Naháč, Chocerady, www.hotelakademie.cz
12. 2. Hotel Hanacký dvůr, Olomouc - Chválkovice, www.hanacky-dvur.cz

V případě zájmu stačí potvrdit vaši účast na www.xact.cz/intelEU

Intel má s podporu svých partnerů v oblasti čerpání zdrojů z EU bohaté zkušenosti. V Polsku spustil na téma strukturálních fondů samostatný web. Na našem trhu zase společně s AutoContem odstartoval projekt „Bezstarostné IT" poskytující zákazníkům řešení počítačové sítě pro malé firmy, o kterou se majitelé nemusí starat.

Právě financování technologií vPro a služeb vzdálené správy strukturální fondy umožňují vám i vašim zákazníkům, proč toho tedy nevyužít?Komentáře