Motorola spustila partnerský program Independent Hardware Vendor

Společnost Motorola Solutions vytvořila nový partnerský program určený pro výrobce a resellery příslušenství pro mobilní terminály.

Motorola spustila partnerský program Independent Hardware VendorMotorola spustila partnerský program Independent Hardware VendorMobilní divize (Mobile Computing Division) společnosti Motorola Solutions přichází novým partnerským programem, prostřednictvím kterého chce rozšířit standardní nabídku příslušenství pro mobilní terminály.

Do programu se mohou zapojit, jak dodavatelé hardwaru s komponenty, které doplňují řešení Motoroly, tak reselleři, kteří chtějí rozšířit hardwarovou funkcionalitu svých klientů o periferie třetích stran.

Zapojenými partnery do Independent Hardware Vendor (IHV) programu jsou například výrobci kompatibilních paměťových karet (ATP), jednomístných USB-Ethernet základen (Portsmith), pouzder pro terminály (Agora), bezdrátových mobilních tiskáren (Brother), RFID čteček (TSL) a další.

V rámci IHV programu se partneři dělí do dvou kategorií:

  • Motorola Compatible: výrobce důkladně testuje zařízení zařazená do programu, konkrétně ověřuje funkcionalitu a kompatibilitu s produkty Motorola a bezproblémový chod mobilních zařízení.
  • Motorola Validated: oproti Motorola Compatible navíc zahrnuje ověření parametrů dle vlastní specifikace zařízení a ověření platnosti norem pro jednotlivé země. Na tato zařízení poskytuje Motorola tzv. L1 a L2 support.

Zařízení zařazená do programu IHV Motorola neprodává, ani k nim neposkytuje servisní služby. Více informací o programu, partnerech a možnostech spolupráce se dočtete na anglickém webu společnosti Motorola.

Autorizovaným distributorem Motoroly je v České republice společnost RRC. Další informace vám může podat také produktová mažerka Hana Fejklová, jejíž kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Zdroj: RRC, Motorola, ChannelWorldKomentáře