Lidé: Zoltán Csecsödi výkonným ředitelem firmy Comguard

Jana Dymáčka na postu generálního ředitele společnosti Comguard střídá Zoltán Csecsödi. Jaké má nový šéf zkušenosti a co nyní bude dělat jeho předchůdce?Zoltán Csecsödi výkonným ředitelem firmy ComguardSpolečnost Comguard má od 1. března 2012 nového výkonného ředitele. Stal se jím Zoltán Csecsödi (56), který ve funkci střídá dlouholetého výkonného ředitele společnosti Jana Dymáčka.

Nový šéf přichází ze společnosti Ness Czech, kde působil na pozici obchodního manažera. Zoltán Csecsödi  se na trhu IT bezpečnosti  pohybuje více než dvacet let. V minulostu pracoval např. ve společnostech Infinity, SkyNet a dalších na pozicích obchodních a regionálních ředitelů.

Jeho rodným jazykem je čeština, mluví maďarsky a anglicky. Ve volném čase se věnuje stolnímu tenisu, cyklistice a poslechu hudby.

Dosavadní výkonný ředitel Jan Dymáček se nyní podle prohlášení Comguardu bude více věnovat strategiím stávajících a nově chystaných projektů, jako je například kompetenční centrum otevřené v loňském roce, plánování nových distribučních kanálů, komunikace s výrobci a vzdělávání interních specialistů.

Společnost Comguard zároveň oznámila rozšiřování obchodního oddělení společnosti a přípravu nových projektů reagujících na vývoj na trhu (mobilní bezpečnost nebo integrace bezpečnostních technologií).

Zdroj a foto: Comguard
Komentáře