Lidé: Tomáš Sedláček country managerem firmy Gemius v ČR

Na pozici country managera ve výzkumné agentuře Gemius nastoupil od 1. 7. Tomáš Sedláček. K jeho povinnostem bude patřit řízení pobočky Gemius v ČR a rozvoj aktivit společnosti na českém trhu.

Lidé: Tomáš Sedláček country managerem firmy Gemius v ČRTomáš Sedláček, country manager firmy Gemius v ČRTomáš Sedláček (40), nový country manager společnosti Gemius, bude mít na starost řízení pobočky agentury v České republice, další posílení pozice společnosti na trhu, jednání s klíčovými obchodními partnery a spolupráci s mateřskou společností Gemius SA.

K jeho povinnostem bude patřit také příprava a realizace obchodní strategie, založené na požadavcích klientů, trendech na trhu a získávání nových obchodních příležitostí, uvádí Gemius.

Jsem rád, že mohu využít své předchozí zkušenosti a znalosti v oblasti řízení a motivace týmu, prodeje a výzkumu a těším se na nové výzvy. Díky rozsáhlým kontaktům v segmentu zadavatelů reklamy bych se chtěl zaměřit na posílení pozice agentury v této oblasti. Mým dalším cílem bude upevnění vztahů se stávajícími klienty a lokálními partnery společnosti a také samozřejmě získávání nových obchodních příležitostí,“ uvedl v oznámení médiím nový country manager.

Tomáš Sedláček pracoval od roku 2006 v internetových komunikačních agenturách Ilikethis! a následně Sherwood Media jako obchodní ředitel. Zde měl na starosti řízení obchodního a kreativního týmu, management internetových projektů a obchodní aktivity zaměřené na akvizici nových klientů.

V letech 1996 až 2005 působil v mezinárodní společnosti Sogec, která se zabývá podporou prodeje a průzkumem trhu v oblasti rychloobrátkového zboží. Prošel zde několika pozicemi od account managera až po operations directora pro český a slovenský trh. Byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity společnosti a řízení týmu obchodních zástupců. Vybudoval také oddělení výzkumu trhu v České republice a na Slovensku.

Tomáš Sedláček vystudoval stavební fakultu na ČVUT. Ovládá plynule anglický a francouzský jazyk. Když není s rodinou, volný čas tráví ve větroni, na lyžích nebo v badmintonové hale. Má rád svého psa a gastronomii.

Zdroj: Gemius
Úvodní foto: Gemius

Komentáře