Lidé: Tomáš Jirků a Jiří Rakušan produktovými manažery Dellu v AT Computers

Broadline distributor AT Computers v průběhu léta posílil svůj tým produktových specialistů pro značku Dell, přetáhl je ze 100Mega Distribution.

Lidé: Tomáš Jirků a Jiří Rakušan produktovými manažery Dellu v AT ComputersTomáš Jirků, produktový manažer značky Dell v AT ComputersO produktové portfolio Dell se u AT Computers nyní stará tříčlenný tým. Dříve měl značku na starost Petr Hrabal, nyní mu s podporou partnerů Dell pomohou Tomáš Jirků a Jiří Rakušan.

ATC v oznámení uvedlo, že úkolem nového týmu je poskytnout partnerům stejně kvalitní podporu, na jakou jsou zvyklí u ostatních značek z oblasti SMB v portfoliu AT Computers.

Tomáš Jirků, se o značku Dell staral již od května 2008, kdy výrobce začínal v České republice budovat prodejní kanál. Přichází z distribuční společnosti 100Mega Distribution, kde se jako produktový manažer staral, kromě ostatních produktů, o servery a zálohovací řešení Dell.

Třetici v novém týmu specialistů doplňuje Jiří Rakušan, který doposud působil jako vedoucí obchodního oddělení 100Megy v Brně.Jiří Rakušan, produktový manažer značky Dell v AT Computers

Velmi si ceníme příchodu takto zkušených lidí do naší společnosti. Díky nim dnes můžeme poskytnout zákazníkům Dell maximální servis, na který jsou u nás zvyklí. Přeji jim do budoucnosti mnoho úspěchů,“ komentoval příchod nových produktových manažerů Martin Harazím, ředitel nákupu společnosti AT Computers v tiskovém oznámení.

Na dotaz ChannelWorldu, jak bude mít tým rozdělen jednotlivé produktové kategorie Dellu, společnost v době publikování zprávy neodpověděla.

Kontakty na jednotlivé členy nového týmu naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Zdroj: ChannelWorld, AT ComputersKomentáře