Lidé: Telefónica O2 sloučí divize, povede je František Schneider

Od 1. 9. 2010 dojde ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic k personálním změnám a vzniku nové struktury ve firemním segmentu. Divize strategických zákazníků a Divize pro firemní zákazníky se sloučí. Nové vzniklý organizační útvar povede František Schneider.Volný čas František Schneider tráví s rodinou a svými třemi dětmi. Rád sportuje a poslouchá hudbu. Současný ředitel Divize strategických zákazníků a člen Executive Committee, David Šita, se rozhodl opustit Telefónicu. Telefonní opreátor následně vydal prohlášení o sloučení Divize strategických zákazníků a Divize firemních zákazníků. S účinností od 1. 9. 2010 přejde tato nová divize pod vedení Františka Schneidera, současného ředitele Divize pro firemní zákazníky.

Chci Davidovi poděkovat především za rozvoj našeho podnikání v oblasti ICT, kde jsme v posledních letech zaznamenali největší úspěchy. V posledním roce se zejména zasloužil o obchodní rozvoj v oblasti státní a veřejné správy. Současně mu přeji všechno dobré a hodně štěstí v jeho budoucí kariéře mimo skupinu Telefónica O2 a také vše nejlepší v jeho osobním životě,“ komentoval odchod kolegy v tiskovém oznámení Luis Malvido, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic a k volbě ředitele nové divize doplnil: "Jsem si jistý, že Františkovy rozsáhlé obchodní zkušenosti a jeho zákaznicky orientovaný přístup nám pomohou posílit naši vedoucí pozici v celém segmentu firemních zákazníků."

František Schneider od května 2004 zastával funkci generálního ředitele společnosti Dell pro Českou a Slovenskou republiku. Pod jeho vedením pražská pobočka ztrojnásobila své roční výnosy a dvakrát za sebou byla vyhodnocena jako nejlepší zastoupení Dell v EMEA regionu. Do společnosti Telefónica O2 Czech Republic nastoupil Františe Schneider  v dubnu 2008 na pozici výkonného ředitele pro korporátní prodej.

Zdroj: Telefónica O2 Czech RepublicKomentáře