Lidé: Tanja Richterová viceprezidentkou pro technologie ve Vodafonu

Společnost Vodafone oznámila jmenování Tanjy Richterové z Německa na pozici viceprezidentky pro technologie. Na jak dlouho a proč vystřídá Pavla Kose?Tanja Richterová, dočasná viceprezidentka pro technologie ve společnosti VodafoneTanja Richterová (45) nastupuje do Vodafonu Česká republika jako dočasná viceprezidentka pro technologie. Zastoupí tak na půl roku dosavadního viceprezidenta Pavla Kose, který si bere půlroční otcovské volno, aby se mohl věnovat svým třem dětem.

Do České republiky přichází Tanja Richterová z Vodafonu Německo, kde pracuje již od roku 1994.

Tanja Richter si s sebou do své nové role přináší zkušenosti s mobilními technologiemi a jejich managementem.

V roce 2008 se stala ve Vodafonu Německo ředitelkou pro velkoobchodní poptávku a technologickou strategii v regionu střední Evropy. Ve volném čase hraje badminton a ráda zahradničí.

Těší mě, že mohu Tanju přivítat v České republice. Její předchůdce Pavel Kos je ve Vodafonu již 11 let, z toho 4 roky jako viceprezident pro technologie. Významně se zasloužil o pokrytí více než poloviny republiky vysokorychlostním 3G signálem,“ uvedla v tiskovém oznámení Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu Česká republika a dodala: „Pavel se nyní chce půl roku věnovat svým rodičovským povinnostem. Jeho rozhodnutí fandím a plně ho podporuji.“

Zdroj: VodafoneKomentáře