Lidé: Steve Burnett novým ředitelem Logicy

Dočasným ředitelem společnosti Logica CEE byl po tragické smrti Radima Hradílka jmenován Steve Burnett, který v Logice působí již od roku 1989 a úzce spolupracuje s generálním ředitelem Logicy Andym Greenem na transformaci celé společnosti. Jaké ho čekají úkoly?Steve Burnett bude řídit tuzemskou pobočku Logici pouze dočasněSteve Burnett (53) přichází do Prahy se zkušenosti z mnoha oblastí. Během své kariéry v Logice postupně působil v roli ředitele několika regionálních poboček,  na postech ředitele divize outsourcingu či divize utilit nebo ve funkci ředitele transformací, v rámci níž měl na starosti řadu reorganizačních a akvizičních programů. Mimo jiné vedl i integraci francouzského Unilogu a skandinávské firmy WM-data a řídil speciální Programme for Growth (program pro růst), který v Logice zavedl generální ředitel Andy Green za účelem ozdravení a expanze celé firmy.

V nové pozici chce Steve Burnett navázat na transformační projekt započatý v průběhu působení Radima Hradílka. Cílem projektu je vydobýt do tří let na českém a slovenském trhu informačních technologií první příčku a do značné míry odpovídá globální vizi Programme for Growth. Jeho součástí je mimo jiné i růst konzultačních kapacit, investice do vztahů se zákazníky a změna organizační struktury, jejímž úkolem je lépe provázat spolupráci jednotlivých divizí a co nejvíce se přiblížit zákazníkům a jejich potřebám.

„Logica udělala ohromný pokrok na své cestě k pozici předního inovačního partnera v Evropě  v oblasti  IT služeb, outsourcingu a konzultací. V současné době zaujímá pozici jednoho z 5 předních poskytovatelů služeb ve Francii, Holandsku, Švédsku, Finsku, Dánsku, Portugalsku a v České republice a mým záměrem je, abychom stejných či dokonce vyšších příček dosáhli i zde, ve střední a východní Evropě," uvedl Steve Burnett v tiskovém oznámení. „Z tohoto důvodu hodlám pokračovat v úspěšných transformačních procesech Radima Hradílka, které nepochybně k tomuto cíli povedou. Značnou podporou mi v těchto snahách bude i profesionální a vysoce fundovaný tým kolegů z regionu CEE," doplnil.

Steve Burnett bude po dobu svého působení na pozici generálního ředitele společnosti Logica CEE sídlit v Praze. V pozici setrvá do nástupu nového ředitele regionu CEE, který bude vybrán na základě řádného výběrového řízení. Radim Hradílek, předchozí generální ředitel Logicy zemřel při tragické autonehodě v červnu.Komentáře