Lidé: Servodata mění vedení divizí

Distribuční společnost Servodata oznámila jmenování Ivety Babulenkové na pozici ředitelky divize Solutio a Tomáše Šilara na pozici ředitele divize Disti. Jaké si kladou cíle?Iveta Babulenková, ředitelka divize Solutio v ServodataIveta Babulenková povede ve společnosti Servodata divizi Solutio s hlavní odpovědností za prodej podpory a služeb pro open source řešení Rad Hat a software Adobe.

V Servodata Iveta Babulenková pracuje od roku 2006 a zároveň ve společnosti působí na pozici ředitelky společnosti Datacript. Ta se pod jejím vedením stala mimo jiné autorizovaným školitelem pro Red Hat v České republice.

V nové pozici chci především ještě více přiblížit open source technologie Red Hat firemním zákazníkům, kteří mohou z jejich využití těžit nejvíce,“ uvedla v tiskovém oznámení Iveta Babulenková, ředitelka divize Solutio.

Tomáš Šilar bude mít na pozici ředitele divize Disti odpovědnost za distribuci technologií a řešení pro informační infrastrukturu od EMC.

V Servodata Tomáš Šilar pracuje od roku 2008. Doposud působil jako manažer obchodní jednotky EMC.

Tomáš Šilar, ředitel divize Disti v ServodataRád bych využil svoje zkušenosti s prodejním kanálem a tradičně perfektní vztahy Servodat s partnery i výrobci a dále rozvíjel naše silné postavení na trhu, okomentoval své jmenování ve zprávě Tomáš Šilar, ředitel nové divize Disti.

Dříve spadalo vedení divizí Solutio a Disti do kompetence obchodního ředitele Martina Malého, který se nyní zaměří na další obchodní růst Servodat napříč trhy.

Podle generálního ředitele Servodata, Rostislava Jirkala, je optimalizace organizačního uspořádání divizí dalším krokem v rámci strategie růstu na trhu firemní ICT infrastruktury. Od trhu Servodata letos očekává vyšší dynamiku než v posledních dvou letech.

Třetí divizí Servodat je Abakus, který obstarává prodej podnikového softwaru Microsoft. Divizi Abakus řídí již druhým rokem Jan Knyttl.

Zdroj: ServodataKomentáře