Lidé: Rudolf Koždoň a Vratislav Kašpar posilují Azlan

Divize společnosti Tech Data Distribution, zaměřená na distribuci s přidanou hodnotou, oznámila personální změny v týmu zodpovědném za oblast produktů IBM. Kdo jsou nové posily?Divize Azlan se věnuje distribuci síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů pro IT bezpečnost. Na podzim prošla divize personální obměnou a v posledních měsících se v ní objevilo hned několik nových tváří. Patří mezi ně i Rudolf Koždoň (32) a Vratislav Kašpar (34), kteří posílili IBM oddělení.

Rudolf Koždoň nastoupil do Azlanu koncem ledna jako IBM konzultant. Má za sebou zkušenosti v serverové oblasti i v oblasti storage, především z firmy SVBF Praha, kde jako manažer IT zodpovídal za fungování a bezpečnost sítě a vedení celého IT oddělení.

Spolu s ním bude v rámci IBM oddělení pracovat i Vratislav Kašpar, který nastoupil začátkem února na pozici produktového manažera. V nové funkci uplatní svou praxi v oblasti distribučního prodeje produktů značky IBM. Vratislav Kašpar přichází do Tech Data Distribution ze společnosti Servodata, kde od roku 2005 působil jako sales manager.

Oba pánové přišli řadou odborných školení a kurzů a budou vám oporou v projektech, kde plánujete nasadit řešení IBM.

„Věřím, že zmiňované posílení bude znamenat pro naše obchodní partnery rozšíření služeb a podpory v oblasti IBM serverů i v oblasti ukládání dat," uvedla v oficiálním tiskovém oznámení Michaela Modálková, ředitelka divize Azlan.

Tech Data má se svou divizí zaměřenou na služby s přidanou hodnotou velké plány. Jiné posílení svého týmu oznamoval Azlan teprve nedávno. V zítřejším video-spotu vám přineseme krátký rozhovor s Michaelou Modálkovou, která divizi pod svým vedením představí.Komentáře