Lidé: Richard Tůma business development managerem v Tech Datě

Společnost Tech Data Distibution oznámila jmenování Richarda Tůmy na pozici business development managera týmu HP ESSN (Enterprise Storage, Servers and Networking) ve VAD divizi Azlan.

Lidé: Richard Tůma business development managerem v Tech DatěRichard Tůma, business development manager ve společnosti  Azlan - Tech DataRichard Tůma (30) bude mít v Azlanu na starost rozvoj obchodních příležitostí pro podnikové storage, servery a síťová řešení HP.

Do Tech Daty přichází ze společnosti HP, kde působil na pozici partner relationship managera dva a půl roku a staral se o HP ESSN preferred partnery.

Za dobu svého působení v HP nasbíral mnoho cenných zkušeností obchodního specialisty při podpoře prodeje HP ESSN řešení, které je připraven ve společnosti Tech Data Distribution bohatě zúročit, uvedl distributor v tiskovém oznámení.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data. Na trh dodává řešení aktivních a pasivních síťových prvků, bezpečnostních řešení, dohledových systémů, serverů, storage, backup, záložních zdrojů a virtualizace od předních světových výrobců.

Zdroj: Tech Data DistributionKomentáře