Lidé: Přemysl Pela generálním ředitelem eD system Czech

Společnost eD system Czech oznámila jmenování Přemysla Pely na pozici nového generálního ředitele. Ve funkci vystřídá Bohuslava Kaněru, který v eD zůstává na jiné pozici.

Lidé: Přemysl Pela generálním ředitelem eD system CzechPřemysl Pela, generální ředitel společnosti eD system CzechNa pozici generálního ředitele nastoupil ke dni 10. 6. 2011 Přemysl Pela. Ve funkci vystřídá Bohuslava Kaněru, který nadále zůstává ve společnosti na pozici provozního ředitele a bude zodpovídat za back office jako např. logistiku, výrobu, interní procesy apod.

Přemysl Pela se plánuje v nejbližší budoucnosti zaměřit především na zintenzivnění součinnosti s výrobci a vytvoření co nejatraktivnějšího prostředí spolupráce pro stávající i nové klienty eD system Czech.

V období nižšího růstu trhu IT je klíčovým předpokladem rozvoje společnosti především vstřícnější a komplexnější služba zákazníkovi a dodavatelské podmínky jsou klíčem k úspěšné nabídce našim klientům,“ uvedl nový generální ředitel v tiskovém oznámení.

Bohuslav Kaněra, provozní ředitel společnosti eD system CzechPřemysl Pela přichází do eD system Czech z nadnárodní společnosti  Manutan, kde působil od roku 2008 na pozici generálního ředitele pro střední a východní Evropu. Dříve pracoval také ve společnosti Ariba, kde zastával funkci managing director pro region EMEA (Evropa, Blízký východ, Asie) a byl zodpovědný za rozvoj sourcingových aktivit společnosti. Předtím působil také jako ředitel Českého centra v New Yorku a v Centru pro ekonomická a doktorandská studia při Univerzitě Karlově a Akademii věd České republiky.

Zdroj: eD system CzechKomentáře