Lidé: Piotr Ejdys novým předsedou představenstva společosti Gemius

Dosavadní člen dozorčí rady Piotr Ejdys byl 7. 12. 2011 zvolen předsedou představenstva společnosti Gemius. V této pozici nahradil stávajícího předsedu, Artura Zawadzkého.

Lidé: Piotr Ejdys novým předsedou představenstva společosti Gemiusidé: Piotr Ejdys novým předsedou představenstva společosti GemiusPiotr Ejdys, nový předseda představenstva společnosti Gemius, vystudoval obor IT na Varšavské univerzitě a specializuje se na oblast umělé inteligence.

Je autorem a spoluautorem publikací v oblasti teorie IT a výzkumu a také vysokoškolským pedagogem. Také je členem Evropské organizace pro průzkum trhu a veřejného mínění (ESOMAR).

Piotr Ejdys působí ve společnosti Gemius jedenáct let a funkci předsedy představenstva již jednou v letech 2001-2009 zastával.

Ve své dosavadní funkci člena dozorčí rady měl na starosti oblast IT ve skupině Gemius a přímo dohlížel na rozvoj společnosti AdOcean.

Dosavadní předseda Artur Zawadzki se postaví do funkce místopředsedy představenstva, kterou zastával již v letech 2003–2009.

Pro společnost Gemius pracuje Zawadski od roku 2001. Před tím se zabýval rozvojem internetu v Polsku a podporou moderních e-business řešení.

Zdroj: Gemius
Úvodní foto: http://gemius.pl/images/upload/piotr.gif

Komentáře