Lidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system Czech

Broadline distributor roku 2010, společnost eD system Czech, oznámila rozšíření kompetencí Petra Schroma o obchodní oddělení.

Lidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system CzechLidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system CzechPetr Schrom, který měl doposud ve společnosti eD system Czech na starost rozvoj projektů, byl pověřen řízením obchodního oddělení. Projekty, které rozvíjel, nyní spadají pod obchod, a zůstávají tak v jeho kompetenci.

Hlavním projektem, který Petr Schrom aktuálně rozvíjí, je on-line partnerská síť Klikman.cz, která zastřešuje malé a střední dealery a pomáhá jim se zapojit do prodeje přes internet.

Do eD systemu, kde již dříve působil téměř deset let ve funkci obchodního ředitele, se Petr Schrom vrátil v loňském listopadu z internetového obchodu T.S. Bohemia. Ten pomáhal jako ředitel transformovat ze subdistributora na e-shop.

Distributor v oznámení uvedl, že věří, že bohaté zkušenost Petra Schroma z prodeje, marketingu a řízení týmů přinesou další růst podílů na trhu v České republice.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorldKomentáře