Lidé: Petr Pavlíček posílil vedení Tech Daty

Tech Data Distribution, distributor výpočetní a komunikační techniky, jmenoval Petra Pavlíčka na pozici ředitele pro obchod a produktový marketing. Do společnosti se vrací po pěti letech.Petr Pavlíček, ředitel pro obchod a produktový marketing ve společnosti Tech Data DistributionPetr Pavlíček (42) bude v rámci managementu společnosti Tech Data Distribution zodpovědný za vedení produktového marketingu a prodej do firemního segmentu a retailu. Na starost bude mít také oddělení péče o zákazníky.

Do Tech Daty se Petr Pavlíček vrací po pěti letech, v průběhu kterých působil jako nezávislý odborný konzultant a ředitel pro strategii vydavatelství DCD Publishing. Ve funkci zodpovídal za řízení a rozvoj vydavatelství, zejména za řízení speciálních projektů.

Petr Pavlíček dokonale zná prostředí Tech Data Distribution. Více než jedenáct let u nás zodpovídal za oblasti marketingové komunikace, product marketingu a broadline prodeje. I po odchodu z naší firmy se věnoval konzultační činnosti v oblasti IT distribuce. Nikdy tak neztratil kontakt s oborem naší činnosti, naopak získal zajímavé zkušenosti a náhled zvenčí, které se mohou v budoucí práci hodit,“ uvedl v tiskovém oznámení Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Známé přísloví, nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, se v mém případě zkrátka nenaplnilo. Můj návrat možná někoho překvapí, ale celá moje profesní minulost je spojena s výzvami, a práce pro Tech Data, byť jinou Tech Data než před pěti lety, pro mě výzvou zcela jistě je,“ vysvětlit Petr Pavlíček svůj návrat v tiskové zprávě.

Zdroj: Tech Data Distribution, Profit.czKomentáře