Lidé: Petr Lukasík generálním ředitelem Tieto Czech

Společnost Tieto jmenovala do funkce generálního ředitele svého českého zastoupení Petra Lukasíka. Jaké má cíle?Petr Lukasík, generální ředitel společnosti Tieto CzechVe společnosti Tieto bude Petr Lukasík (*1980) nadále zastávat i svoji současnou pozici ředitele globálního oddělení business intelligence. V souladu s firemní kulturou společnosti Tieto se Eeva-Liisa Mauno, dosavadní generální ředitelka Tieto Czech, přesouvá na jinou pozici v rámci společnosti.

Ve společnosti Tieto pracuje Petr Lukasík na různých manažerských pozicích od roku 2004, dříve provozoval vlastní firmu v oboru IT.

Za svůj osobní cíl si kladu tyto služby (v oblasti IT a produktového inženýrství) nadále zlepšovat a výrazně je prosazovat na českém trhu. Čeští zákazníci mohou těžit z našich unikátních zkušeností a znalostí ve vybraných odvětvích, jako je například energetika, bankovnictví, telekomunikace a zdravotnictví,“ komentoval svoje jmenování v tiskovém oznámení Petr Lukasík.

Petr Lukasík vystudoval obor informačních technologií na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě. Je ženatý, má dvě děti a s rodinou žije v Ostravě. Ve svém volném čase se rád věnuje sportu (tenis a kolektivní sporty) i cestování.

Zdroj: TietoKomentáře