Lidé: Petr Janda obchodním ředitelem sekce Bezpečnost v ICZ

Obchodním ředitelem sekce Bezpečnost ve společnosti ICZ se stal s účinností od 1. 10. 2012 Petr Janda.

Lidé: Petr Janda obchodním ředitelem sekce Bezpečnost v ICZPetr Janda, obchodní ředitel sekce Bezpečnost v ICZPetr Janda (47) bude mít na starost další rozvoj aktivit a vyhledávání nových obchodních příležitostí v jedné z klíčových částí firmy ICZ.

Přispěje tak k rozšíření jejích schopností pomáhat středním a velkým zákazníkům s náročnými úkoly, které souvisejí s narůstajícími bezpečnostními hrozbami v rozvinuté informační společnosti, uvádí integrátor v oznámení.

Petr Janda má rozsáhlé zkušenosti jak s přímým, tak partnerským modelem prodeje. Řadu let působil na pozicích key account manager, business development manager a sales manager se zodpovědností za zákazníky v komerční i veřejnosprávní sféře.

Do společnosti ICZ přechází z funkce obchodního ředitele M-Com LAN solution. Za sebou má i devítileté působení v roli account managera pro veřejnoprávní sektor ve firmě Microsoft.

Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem jak z komerční, tak především veřejnosprávní sféry, bude Petr Janda významnou posilou při rozvoji obchodních aktivit, hledání příležitostí a získávání nových zákazníků“, říká Petr Krůček, ředitel sekce Bezpečnost.

Petr Janda je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. K jeho zálibám patří sport (horolezectví, lyžování a cyklistika), hudba a historie.

Zdroj: ICZ

Úvodní foto: ICZ

Komentáře