Lidé: Miroslav Jura výkonným ředitelem společnosti Ignum

Marek Erneker, dosavadní výkonný ředitel společnosti Ignum, byl jmenován technickým ředitelem. Na jeho původní pozici nastoupil Miroslav Jura. S jakými zkušenostmi přichází a proč k této výměně došlo?

Lidé: Miroslav Jura výkonným ředitelem společnosti IgnumLidé: Miroslav Jura novým výkonným ředitelem společnosti IGNUMSpolečnost IGNUM, český poskytovatel webového hostingu a registrátor domén, oznámila jmenování nového výkonného ředitele. S platností od 1. 7. 2012 se jím stal Miroslav Jura (na fotografii).

Marek Erneker, který zastával funkci výkonného ředitele od roku 2006, nyní přešel na nově vytvořený post technického ředitele.

Rozšíření manažerského týmu je logickým krokem k dalšímu rozvoji společnosti a rozdělení odpovědností za obchodní a technickou stránku fungování Ignum,“ uvedl ve zprávě pro média Robert Prokeš, jednatel a spolumajitel společnosti.

Miroslav Jura před svým nástupem do společnosti Ignum pracoval jako nezávislý konzultant. V letech 2007 až 2010 pomáhal v roli obchodního a marketingového ředitele vybudovat české zastoupení společnosti Mivvy, distribučního partnera hongkongských výrobních firem.

Věřím, že mohu přispět svými zkušenostmi z mezinárodního businessu a řady lokálních internetových projektů pro významné společnosti,“ uvedl v tiskové zprávě ke svému jmenování Miroslav Jura, který vystudoval obor řízení podniku a podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní a MBA General Management na TC Business School. Rovněž absolvoval pětiletý výcvik ve skupinové psychoterapii na Pražské psychoterapeutické fakultě.

Marek Erneker  jako technický ředitel bude zodpovědný za provoz systémů pro poskytování hostingových a doménových služeb zákazníkům a další směřování vývoje technologických platforem společnosti Ignum. Důležitým tématem je pro ně v nové funkce budej nabídka cloudových služeb.

Hostingové technologie procházejí zásadní změnou směrem k širšímu využití cloud-computingu, Proto jsme již před rokem představili naši cloudovou službu webcloud.cz, na kterou postupně navážeme dalšími produkty pro firemní i soukromé zákazníky,“ uvedl  Marek Erneker v tiskové zprávě.

Zdroj: IGNUM
Úvodní foto: Ignum

Komentáře