Lidé: Milan Futák generálním ředitelem versity

Skupina AutoCont dokončila akvizici společnosti versity, jednoho z hlavních slovenských dodavatelů v oblasti ICT. V souvislosti s dokončením akvizice došlo počátkem roku také ke změně ve vrcholovém managementu společnosti a představenstvu.Milan Futák, generální ředitel společnosti versityPo dokončení akvizice versity, kterou Autocont započal v únoru 2011, kdy koupil 70 % jejích akcií, firma od 1. 1. 2012 jmenovala Milana Futáka na pozici generálního ředitele. Dříve ve versity působil jako ředitel divize IT infrastruktura.

Do versity přišel Milan Futák v roce 2009 ze společnosti HP, kde zastával pozici country managera pro Českou a Slovenskou republiku v divizi osobnách systémů.

„Doufám, že pod mým vedením se z versity stane ještě silnější hráč na poli ICT na Slovensku, což by se nám mohlo podařit právě dokončenou akvizicí do skupiny AutoCont. Věřím, že díky sounáležitosti s tak velkým hráčem na trhu ICT a jeho know-how v oblasti infrastrukturních aplikací a podnikových aplikací a služeb zvýšíme postavení versity na slovenském trhu,“ komentoval svůj nástup do funkce Milan Futák.

Dosavadní generální ředitel a minoritní vlastník Boris Kekeši ze společnosti odchází. Změny ve vedení společnosti jsou podle Autocontu plánované a souvisejí s majetkovými změnami a ukončením angažmá minoritních akcionářů.

„Jsem rád, že se nám v těchto časech významných změn podařilo meziročně zlepšit dosáhnutou marži i hospodářský výsledek. Bylo realizováno mnoho aktivit k přenosu odborného know-how z AutoContu do versity a zároveň byly některé produkty versity zařazeny do portfolia AutoContu,“ uvedl ke změnám ve versity Milan Futák v tiskovém oznámení.

Zdroj: Autocont, ChannelWorld
Komentáře