Lidé: Michal Benco ředitelem pro obchod a marketing Ignum

Hostingová společnost Ignum vytvořila nové oddělení pro obchod a marketing a jmenovala Michala Benca jeho ředitelem.

Lidé: Michal Benco ředitelem pro obchod a marketing IgnumMichal Benco, ředitel obchodu a marketingu ve společnosti IgnumÚkolem oddělení pro obchod a marketing pod vedením Michala Benca (*1980) je především podpora prodeje hostingových služeb Ignum, založených na principech cloud computingu.

Ve společnosti Ignum bude Michal Benco odpovědný za plánování a vedení marketingových kampaní a řízení obchodního týmu pro korporátní zákazníky hostingových služeb.

Před svým nástupem do Ignum pracoval jako konzultant HR oddělení společnosti SAP v České republice a ve Španělsku, například i na projektech nastavení firemních procesů pro podporu zákazníků.

Vytvoření nového oddělení obchodu a marketingu je součástí naší strategie dalšího zkvalitňování služeb a obchodních procesů společnosti Ignum. S razantním nástupem cloudových řešení zažívá trh hostingu významný rozvoj, na který chceme být dobře připraveni,“ uvedl v tiskové zprávě Miroslav Jura, výkonný ředitel společnosti.

Michal Benco vystudoval management na Vysoké škole ekonomické v Praze, prošel řadou odborných školení ve společnosti SAP a dále se věnuje osobnímu rozvoji v oblasti psychologie a interkulturní komunikace.

„Věřím, že mohu svými zkušenostmi v procesech a komunikaci se zákazníky přispět k dalšímu úspěchu Ignum v oblasti moderních hostingových služeb pro jednotlivé uživatele i korporátní zákazníky,“ dodal Michal Benco, nově jmenovaný obchodní a marketingový ředitel, který si dal za cíl slaďovat obchodní a vývojové aktivity, a dokázat tak vždy konzistentně naplňovat potřeby svých zákazníků.

Zdroj: Ignum
Úvodní foto: Ignum

Komentáře