Lidé: Michaela Kameníková a Jiří Bradáč produktovými manažery v Avnetu

Společnost Avnet, IT distributor s přidanou hodnotou, oznámil jmenování Michaely Kameníkové a Jiřího Bradáče na pozice produktových manažerů divize IBM. Jaké mají úkoly?Michaela Kameníková, IBM SW product manager ve společnosti AvnetMichaela Kameníková bude na pozici produktové manažerky ve společnosti Avnet v rámci týmu IBM SW zodpovědná za softwarovou podporu. Do její kompetence bude spadat především komplexní správa IBM SW Subscription & Support a realizace objednávek s tím souvisejících.

Svou pracovní kariéru započala v obchodním týmu společnosti Olympus C&S. Dále působila 4 roky na pozici congress manager ve farmaceutické společnosti Pfizer a před nástupem do Avnetu se věnovala produkční a organizační činnosti.

Michaela Kameníková vystudovala střední všeobecnou ekonomii s návazností na distanční manažerské studium při Open University.

Jejím cílem je stát se platným článkem softwarového týmu Avnetu a díky organizačním a marketingovým zkušenostem přispět k jeho rozvoji.

Michaela Kameníková je vdaná, volný čas věnuje cestování, kultuře, sportu a, jak sama říká, svému psímu miláčkovi, kterým je neposedný Jack Russell teriér.

Jiří Bradáč, software product manager ve společnosti AvnetJiří Bradáč nastoupil na pozici software product managera. Jako obchodně-technologický specialista se znalostí kompletního softwarového portfolia IBM bude mít na starost produktovou podporu partnerů, licencování, cenotvorbu a oblast předprodejní podpory softwaru IBM.

Za svůj cíl si klade zvýšit stávající profesionální úroveň podpory a přidanou hodnotu poskytovanou společností Avnet. Dále chce dosáhnout posílení a rozvoje stávající spolupráce s obchodními partnery a rozšíření partnerské sítě.

Vystudoval manažerskou informatiku na Technické univerzitě v Liberci, má pracovní zkušenosti v oblasti IT a široký rozsah znalostí portfolia softwaru IBM.

Mezi zájmy Jiřího Bradáče patří fotbal, cyklistika, rád cestuje a fotografuje. Je ženatý a má jednu dceru.

Kontakty na produktové manažery naleznete v profilu společnosti Avnet v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AvnetKomentáře