Lidé: Martina Cvrčková marketing & business development managerem divize EMC společnosti Avnet

Avnet, distributor informačních technologií a služeb s přidanou hodnotou, posílil svůj tým o Martinu Cvrčkovou. Nastoupila na pozici marketing & business development managera pro divizi EMC. Jaké jsou její úkoly?

Lidé: Martina Cvrčková marketing & business development managerem divize EMC společnosti AvnetMonika Cvrčková, marketing & business development manager pro divizi EMC společnosti AvnetMartina Cvrčková se na nové pozici ve společnosti Avnet bude soustředit na marketingové aktivity z pozice distributora. Bude mít na starost strategické plánování marketingových aktivit ve spolupráci s výrobcem i partnery a rozvoj značky.

Se svými kolegy z divize EMC bude také spolupracovat na rozšíření partnerské sítě.

Před nástupem do Avnetu Martina Cvršková tři roky působila jako marketingová specialistka ve společnosti Servodata. Zde zajišťovala kompletní marketing pro značky EMC, Red Hat a Adaptec. Dále se věnovala organizaci akcí, vzdělávání partnerů a zejména PR a marketingové komunikaci.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na mezinárodní obchod. Svou profesní kariéru začala v oblasti lidských zdrojů. Ve volném čase se nejraději věnuje cestování, četbě a sportu.

Zdroj: Avnet
Komentáře