Lidé: Martin Janeček a Peter Blaško v Avnetu

Avnet, distributor s přidanou hodnotou (VAD), oznámil posílení svého týmu. Na pozici ředitele IBM divize nastoupil Martin Janeček. Divizi Symantecu doplnil jako bezpečnostní konzultant Peter Blaško. Jaké jsou jejich úkoly?Martin Janeček, ředitel IBM divize Avnet, se ve volném čase věnuje sportu, rybaření a rodině.Martin Janeček (35) vystřídal na pozici ředitele divize IBM Petra Kuliše, který se po více než 11 letech rozhodl udělat významný životní krok a pokračovat ve své profesní kariéře mimo oblast distribuce informačních technologií.

Nový ředitel dříve působil na pozici manažera v IBM Česká republika v oddělení zodpovědného za hardwarové produkty v sektorech státní správy, bankovnictví, průmyslu a komunikací. V průběhu devítiletého působení v IBM postupně prodával a následně řídil Power i  AS/400 tým a jako cross produktový specialista podporoval rozvoj trhu General Business a výše zmíněných sektorů.

Před nástupem do IBM Martin Janeček pracoval  v distribuční společnosti TechData jako prodejce a produktový specialista, kam přešel ze společnosti Escom Computer z pozice vedoucího pobočky.

Cílem Martina Janečka je „úspěšné navázání a další rozvoj strategie ostavené na přidané hodnotě a perfektním provedení veškerých jednotlivých úkonů a operací,“ uvádí tiskové oznámení. V této strategii by mu mělo pomoci dalších devět členů divize IBM v Avnetu.

Peter Blaško v divizi Symantec

Petr Blaško v Avnetu nastoupil na pozici security consultant do divize Symantec.

Další posilou v týmu distributora Avnet je Peter Blaško (35), který nastoupil na pozici security consultant do divize Symantec. Podílet se zde bude na na podpoře a rozvoji obchodních případů a také technických projektů. Peter Blaško si přináší do Avnetu cenné zkušenosti získané sedmiletým působením v oblasti IT bezpečnosti ve společnosti Autocont CZ.

Avnet významně posílil tým už v první polovině letošního roku, když akvíroval HP tým divize HAL od společnosti Servodata. Více informací o aktuální nabídce produktů a služeb distributora najdete na stránkách společnosti Avnet.

Zdroj: Avnet, ChannelWorldKomentáře