Lidé: Martin Brablec specialistou na PR a komunikaci v Czech Computer

Marketingové oddělení Czech Computeru se rozrostlo o pozici specialisty na PR a komunikaci o Martina Brablce. Jaké jsou jeho úkoly v týmu a odkud si přináší zkušenosti?Martin Brablec  vystudoval digitální média a politologii na Masarykově univerzitě a ve volném čase se věnuje cestování a vaření. Martin Brablec (25) má ve společnosti Czech Computer na starost vztahy s médii, komunitní komunikaci a naplňování nové firemní komunikační strategie. Na pozici nahradil Martina Doležala.

Marketing Czech Computer posílil o specialistu s několikaletými zkušenostmi v oblasti marketingové komunikace. S Martinem Brablecem tak přichází do týmu člověk, který nám pomůže především v naplňování cílů nové komunikační strategie společnosti,” uvedl v tiskovém oznámení Marek Šalanda, ředitel marketingu Czech Computer.

Do společnosti Czech Computer přichází Martin Brablec po více než čtyřletém působení v brněnské agentuře Sova Net, kde zastával práci vedoucího copywritera a konzultanta internetového marketingu. Kromě toho se také jako konzultant věnoval mediálnímu plánování značky Ytong na internetu a přednáškové činnosti.

Zdroj: Czech ComputerKomentáře