Lidé: Marek Šalanda marketingovým ředitelem Inteleku

Intelek, distributor s přidanou hodnotou, posílil svůj tým o Marka Šalandu. Společnost zároveň oznámila prodloužení pracovní doby a nové příležitosti pro resellery. Seznamte se s nimi.Mezi zájmy Marka Šalandy patří především cykloturistika a publicistikaMarek Šalanda má jako marketingový ředitel Inteleku na starosti vedle České republiky a Slovenska také celý region EMEA. Kromě marketingových aktivit distributora se věnuje propagaci značek Signamax, Solarix a Tenda.

Do nové pozice si Marek Šalanda přináší bohaté zkušenosti z mediální sféry. Devět let působil v tuzemských vydavatelstvích, z toho 7 let jako šéfredaktor časopisů zaměřených na oblast distribuce ICT - Reseller Magazine a Computer Business. Specializoval se na rozjezdy nových projektů a titulů, ať už v oblasti tištěných či elektronických médií. V posledních letech působil v managementu vydavatelství, kde se staral především o strategie jednotlivých titulů a jejich marketing.

Jaké jsou úkoly nového marketingového ředitele? „Tím hlavním je připravit a uvést v život novou marketingovou a obchodní strategii značek Signamax, Solarix a Tenda. Jedná se především o podporu našich partnerů, kteří prodávají značky Signamax a Solarix. V případě Tendy jde o kompletní uvedení značky na trh a spuštění nového způsobu prodeje zaměřeného zejména na ICT resellery," uvedl Marek Šalanda pro ChannelWorld.

První změny již pocítili také partneři Inteleku. Zakázky potvrzené do 17.00 nyní distributor doručuje zákazníkům do druhého dne. Čas sjednotil pro všechny objednávky, a to jak do 50 kg, tak nad 50 kg (dosud to bylo pouze do 12.00). Prodloužila se také otevírací doba, která se sjednotila každý pracovní den do 18 hodin. Do této doby si mohou zákazníci vyzvedávat zboží osobně.

Zefektivnila se i marketingová podpora partnerů, kteří mají lepší přístup k POS materiálům, informacím, fondům atp.

„Vedle toho jsme loni citelně zasáhli do výroby síťových prvků Signamax, která se odráží nejen v designu, ale především v jejich kvalitě. Na pasivní prvky Signamax tak už nyní poskytujeme 20letou záruční dobu," uvedl dále Marek Šalanda.

Intelek je distributor komponent a systémů pro počítačové sítě na bázi optických a metalických kabelů, dodavatel bezdrátových technologií pro licencované pásmo a jeden z průkopníků technologie WiMAX v České republice. Více informací naleznete na oficiálních stránkách a v e-shopu zde. Na rozšířený profil firmy se můžete podívat také v našem vyhledávači distributorů tady (vyžaduje přihlášení).Komentáře