Lidé: Ľubomír Očko ředitelem pro marketing a rozvoj byznysu v eD system Czech

Broadline distributor eD system Czech jmenoval Lubomíra Očka na pozici ředitele pro marketing a rozvoj byznysu.

Lidé: Ľubomír Očko ředitelem pro marketing a rozvoj byznysu v eD system CzechĽubomír Očko – nový ředitel pro marketing a rozvoj byznysu v eD system CzechĽubomír Očko (46) zodpovídá od konce loňského roku ve společnosti eD system Czech za plánování, řízení  a realizaci marketingových aktivit a také rozvoj nového byznysu.

V nejbližším období bych chtěl zvýšit tržní podíl eD system Czech. Marketing je o komunikaci. Chci adresně komunikovat s jednotlivými zákaznickými segmenty a aktivně vycházet vstříc potřebám našim zákazníkům,“ prozradil své hlavní cíle pro letošní rok Ľubomír Očko.

Do eD systemu přichází z distribuční společnosti Asbis SK, kterou vedl jako country manager více než čtyři roky od roku 2007. Dříve působil jako key account manager u systémového integrátora Comparex Slovakia. Na trhu IT se Ľubomír Očko pohybuje již 18 let. Za své profesní působení nasbíral řadu zkušeností a znalostí ve vedení a správě obchodní týmů a společností v oblasti IT.

Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Ve volném čase se rád věnuje cestovaní a sportu

Jsem velmi rád, že Lubo posílil náš manažerský tým a jsem přesvědčen, že svými zkušenostmi významně přispěje k realizaci nové prozákaznicky zaměřené obchodní strategie společnosti, prohlásil ke jmenování nového ředitele Přemysl Pela, generální ředitel eD system Czech.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře