Lidé: Jiřina Bastlová a Ivo Kubíček posilují Vums Datacom

Vums DataCom, distributor s přidanou hodnotou, oznámil rozšíření svého týmu o dva nové account manažery. Odkud přicházejí a jaké úkoly na ně čekají?Jiřina Bastlová se nejraději se svými dětmi plaví na kajutových plachetnicích, jichž je kapitánem, běhá, plave, v létě i v zimě tráví nejvíce volného času na horách. Jiřina Bastlová získala své zkušenosti na obchodních a marketingových pozicích ve společnostech Dimension Data Czech Republic, Expert & partner engineering, Sefira, TietoEnator. Jako marketing manažer byla zodpovědná za vedení pětičlenného marketingového týmu, v oblasti obchodu se specializovala na získávání nových klientů především s orientací na veřejnou správu. Je držitelkou profesních certifikátů HP Certified Professional, ASP - HP Service Sales, HP Partner Fundamentals 2009, Cisco Sales Expert, HP Certified Sales Professional.Ivo Kubíček se věnuje své rodině a dvěma chlapcům  (1,5  roku a 2 měsíce), rád jezdí na kole. Ve volném čase se věnuje fun carvingu  a lezení.

Ivo Kubíček před nástupem k distributorovi působil jako obchodník a podpora servisu ve společnosti CSF. Dříve působil také na obchodních a produktových pozicích ve společnostech Abacus Praha a Tech Data Distribution. Je držitelem certifikátů ASP HP ProCurve Networking, ASP HP Commercial SMB Solutions a HP OpenView.

„Noví kolegové se ihned zapojili do realizace našich obchodních cílů. Jsem přesvědčen, že v následujícím období, které pro většinu obchodních a servisních společností představuje vrchol sezóny, významně pomohou našemu týmu zrealizovat obchodní plán, a ukážou své nejsilnější stránky a zkušenosti,“ uvedl k příchodu obou pracovníků v tiskové zprávě Zdeněk Zapletal, ředitel společnosti Vums DataCom.

Podrobné informace o společnosti najdete v profilu Vums Datacom ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste) nebo na webových stránkách společnosti.Komentáře