Lidé: Jeremy Butt vede EMEA operations ve společnosti Westcon

Bývalý ředitel pro prodejní kanály společnosti Avaya, Jeremy Butt, povede novou obchodní jednotku distributora Westcon, který lokálně působí jako Comstor.Jeremy Butt, výkonný viceprezident pro region EMEA ve společnosti WestconJeremy Butt byl postaven do čela nové obchodní jednotky společosti Westcon, pod kterou bude spadat distribuce v oblasti jednotné komunikace a bezpečnostních řešení v Evropě, ale i další sféry v regionu Afriky, Indie a Blízkého východu.

Oficiálně byl Jeremy Butt jmenován na pozici výkonného viceprezidenta pro region EMEA, v rámci kterého má sjednotit separátní oblastní obchodní jednotky, posílit partnerskou spolupráci a rozšířit působnost na poli jednotné komunikace a bezpečnosti.

Ve společnosti Avaya, odkud přichází, spravoval na 9 000 obchodních vztahů v prodejním kanále, dohlížel na spuštění celosvětového channel programu Conect a akvizici a integraci prodejních partnerů Nortel Enterprise Systems do partnerského programu Avayy.

Dříve působil jako viceprezident, worldwide channels, enteprise mobility business ve společnosti Motorola, kde řídil partnerský program PartnerSelect a pomáhal zavádět podniková řešení na trh. Čtyři roky strávil také ve společnosti Cisco jako obchodní ředitel.

Zdroj: Channel EMEA
Komentáře