Lidé: Jaroslav Salva v čele Azlanu

Jaroslav Salva se včera stal novým ředitelem českého Azlanu, value added divize distribuční společnosti Tech Data Distribution. Zeptali jsme se na jeho plány v partnerské strategii.Jaroslav Salva, nový ředitel divize Azlan ve společnosti Tech Data Distribution.Jaroslav Salva (38) přichází do Tech Data Distribution ze společnosti Ness Czech, v níž pracoval jako business development manager. Firmu Tech Data Distribution nicméně dobře zná z let 1998 až 2004, kdy v ní působil nejprve jako MCAD product manager a později jako business unit manager.

V čele Azlanu nahradil Jaroslav Salva Tomáše Cíglera, který se stal generálním ředitelem celé společnosti po odchodu Martina Tolara.

Jsme rádi, že se nám podařilo Jaroslava Salvu přesvědčit k návratu do společnosti Tech Data. Věříme, že jeho mnohaleté zkušenosti v kombinaci s chutí do práce a lidským přístupem povedou k úspěšné spolupráci a spokojenosti všech stran,“ uvedl v tiskovém oznámení k personálním změnám ve vedení Azlanu nově jmenovaný generální ředitel společnosti, Tomáš Cígler.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data Distribution. Nabízí produkty a služby z oblasti síťových produktů, IT bezpečnosti, kabelážních systémů, nebo storage a serverů. Zajímalo nás, jak se s nástupem nového manažera změní přístup divize k partnerům.

Chci navázat na dosavadní trend a pokračovat v posilování pozice Azlanu na trhu value added distribuce. K tomu bude zapotřebí nejen posílit, ale i rozšířit naši stávající partnerskou síť, stejně jako pracovat na rozšíření nabízeného portfolia služeb a řešení. Divize Azlan na českém trhu roste a upevňuje si svoji pozici již více než rok a půl, což se projevilo například oceněním Evropský distributor roku 2009‘ ze strany společnosti Cisco,“ uvedl Jaroslav Salva na dotaz ChannelWorldu.

V nejbližší době se partneři Azlanu dramatických změn obávat nemusejí. Jak nám nový ředitel potvrdil, bude se především snažit navázat na rozběhnuté aktivity směrem k týmu distributora, dodavatelům i samotným resellerům. Prezentaci aktuální nabídky a služeb najdete na webových stránkách Azlanu.

Zdroj: ChannelWorld, Tech Data DistributionKomentáře